DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 299 zł

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Możliwy jest zwrot zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Koszt przesyłki jest po stronie zwracającego. Produkt nie może nosić oznak użytkowania oraz musi posiadać oryginalne zabezpieczenia i metki.

Prosimy o kontakt pod adresem kontakt@psysmak.pl w celu zgłoszenia zwrotu oraz wypełnienie formularza zwrotu i załączenie go w paczce lub przesłanie mailowe.

Przesyłkę można odesłać w wygodny dla siebie sposób – za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej lub poczty. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Zwrot produktów zakupionych online jest możliwy w sklepie stacjonarnym. Prosimy o odesłanie paczki zgodnie z powyższą instrukcją, na adres podany na formularzu zwrotu.

WYMIANY

Wymiana nie jest możliwa. Jeśli zamówiony rozmiar/kolor okazał się niewłaściwy, należy dokonać zwrotu (zgodnie z zasadami powyżej) i złożyć nowe zamówienie w sklepie.

REKLAMACJE

W wypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego towaru psysmak.pl przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi.

Prosimy o kontakt pod adresem kontakt@psysmak.pl oraz wypełnienie formularza reklamacji i załączenie go w paczce.

Koszt przesyłki jest po stronie zwracającego.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.