DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 299 zł

O nas

zobacz wszystkie produkty

Pomysł na sklep PSYsmak powstał w trakcie poszukiwanie dla naszego psa wartościowej żywności, bezpiecznych zabawek i smyczy, które wytrzymają wysoką masę ciała. Ilość informacji i dezinformacji, które możemy znaleźć w internecie oraz jakość produktów w sklepach stacjonarnych uświadomiła mi jak wiele produktów dostępnych na rynku jest szkodliwych dla psów. Chcielibyśmy żeby świadomy opiekun (bo tacy są nasi klienci) nie musiał ukończyć wielu kursów, przeczytać masy książek i weryfikować każdej informacji (chociaż warto), aby dobrze zadbać o swojego zwierzaka.

Nie jesteśmy „typowym” sklepem zoologicznym i nie chcielibyśmy utożsamiać się z tą nazwą, ale przyjęła się ona dość mocno w naszym społeczeństwie. Dlatego witamy naszym sklepie dla zwierząt i ich opiekunów, potocznie nazywanym zoologicznym.

Nie znajdziecie u nas zwierząt, otwartych worków karmy, obsługi bez podstawowej wiedzy merytorycznej, kolczatek i innych awersyjnych przedmiotów służących do tresowania psów.

Nie wiesz jaka karma jest dobra?

Co sprawdzić?

U nas wystarczy zapytać, która lepsza, bo nie mamy w ofercie złych produktów. Jeśli tu jesteś, świadomie dbasz o swojego przyjaciela lub jesteś chętny do zdobycia najnowszych informacji o żywieniu i opiece nad domowymi zwierzętami, bardzo chętnie się nią podzielimy.

Stale zdobywamy doświadczenie, uczestniczymy w webinarach, kursach i korzystamy z fachowej literatury, a wszystko po to by nasi czworonożni klienci żyli długo w wysokim standardzie. Podsumowują u nas tylko wybór pomiędzy dobry, lepszym i najlepszy – potwierdzone przez merdające ogony. 

Wasz pupil z pewnością potrzebuje bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów. Zadbamy o rzeczywiste psie potrzeby, porozmawiamy i dobierzemy odpowiednie produkty. Ale PSYsmak to nie tylko psy, znajdziecie u nas karmę dla kotów – jedynie mokrą i BARF, ponieważ sucha karma nie jest odpowiednia do żywienia kociaków. Ryby, ptaki i inne małe zwierzaki też znajdą coś dla siebie.
Z zakupów w psysmaku wychodzi zadowolony zwierzak i opiekun.

Zakupy stacjonarne w PSYsmaku możecie zrobić w Gnieźnie – ul. Liliowa 2C/U39A.
Tu powstała Polska i tu powstał ulubiony sklep Twojego zwierzaka, zabierz go ze sobą na spacer i wpadnijcie po gratisowego psysmaka.

Skąd czerpiemy wiedzę?

Od najlepszych!
I nie zamierzamy przestać.

Nasz zespół

Poznaj nas
O nas

Ania

Jestem założycielką PSYsmaku. W trakcie szkolenia na trenera psów w Psiedszkole - Wojtków Szkolenia. Zanim stworzyłam to miejsce, przeczytałam wiele książek, uczestniczyłam w licznych webinarach i nadal staram się zgłębiać wiedzę na temat psów, bo na ten moment jest ona na podstawowym poziomie, ale z każdym miesiącem trwania PSYsmaku na pewno będzie poszerzana. Moje wykształcenie nie ma nic wspólnego ze zwierzętami, więc pominę ten aspekt. Jestem dla Was i Waszych zwierząt w sklepie stacjonarnym, pakuję przesyłki, prowadzę media społecznościowe. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła zatrudniać wspaniałych ludzi, dlatego jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku zarządzanie-chcę być takim pracodawcą, jakiego sama chciałbym mieć. W przyszłości zamierzam pracować z psami, jako trener i być może behawiorysta. Do zdobycia doświadczenia jeszcze długa droga, dlatego na razie to tylko plan.

Przysmaki i akcesoria dla psa - Psysmak

Wawa

Roczny nowofundland to jego podobiznę znajdziecie w naszym logo. Nazywany okruszkiem, jak na olbrzymiego molosa przystało. 😉 Koneser naturalnych, suszonych gryzaków (szczególnie królika z futrem), wielbiciel karmy POKUSA, wspieranej suplementacją HOLISTA. Najbardziej lubi eksplorować w wodzie i przynosić nieograniczone ilości piasku do domu. Wielbiciel zabawy szarpakami. Z ćwiczeń najbardziej lubi leżenie i zostawanie w pozycji leżącej.

Filip i Kondziu

Nie są pracownikami psysmaku, ale bez nich nie byłoby tego miejsca. Kondziu - prywatnie mój mąż, tata Fifiego i Wawy. Służbowo największe wsparcie i wiara w powodzenie PSYsmaku. Filip - starszy brat Wawy, pomysłodawca imienia, wielbiciel każdego psa WA! WA! I kota MIAAAU. Jeśli spotkacie ich kiedyś na Liliowej, na pewno wywołają uśmiech na Waszej twarzy.

Dlaczego warto

kupować u nas?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.